Matskrin 17/1800-tal

558515

FORSKRIN, 17/1800-tal, svepteknik, beslag i järnsmide, imitationsmåleri med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 25, 55x37 cm

Slitage, lås saknas

Diverse, Allmoge

Rum 7, Hylla 10

Matskrin 17/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4155437
650
4155120
600
4155120
550
4150008
500
4149101
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.