Ole Andersson ''Lilla Aurora'' golvlampa

558490

OLE ANDERSSON, ''Lilla Aurora'' golvlampa, 2000-tal, formgiven 1978, Boréns, förkromad- och vitlackerad metall, höjd ca 138 cm

Bruksslitage, mindre förlust av färg, skärm är något sned, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Budhistorik (7 bud)
4156197
550
4156198
550
4156197
500
4156187
450
4156162

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.