Pop & Rock - Torbjörn Calvero

558482

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Jerry Williams, Björn Ulvaeus, Benny Andersson och Claes af Geijerstam", pigmentprint, signerad och numrerad Torbjörn Calvero 1/3, ca 49,5x64,5 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Fack 12

Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Budhistorik (3 bud)

4156172
4154610
4152439

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.