Ritningshurts

558396

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, bestående av 3 delar, 1 del mar 5 lådor, 2 delar med 10 lådor, handtagen och underrede i betsat trä, ek fanérad skiva, totalhöjd ca 169, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, underreden och skivan är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Ritningshurts

Budhistorik (13 bud)
4155727
4155696
4155696
950
4151640
900
4151640
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.