André Marfaing litografi

558370

ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987) komposition, signerad och numrerad Marfaing 91/100, litografi, ca 76x54 cm

Oramad, flertalet små fläckar i bladet, lätt stötta kanter och veck i ett hörn

André Marfaing litografi
Budhistorik (36 bud)
4156232
4 600
4156218
4 400
4156231
4 200
4156218
4156074
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.