Bert Johnny Nilsson oljemålning

558296

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk samt trä, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 187x210 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4157819
8 000
4156495
7 200
4155938
7 000
4155937
6 600
4152522
6 000

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.