Bert Johnny Nilsson oljemålning

558292

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 190x150 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (44 bud)
4158503
36 000
4158499
35 000
4158501
35 000
4158499
34 000
4158498
33 000

Slutpris SEK:
36 000
3 272 EUR, 3 780 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.