Bert Johnny Nilsson oljemålning

558274

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): "Ångestens hand i ensamhetsaltet", olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1986, ca 180x229 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
4158589
15 000
4158587
13 000
4158566
12 000
4158366
10 000
4158356
9 000

Slutpris SEK:
15 000
1 364 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.