Ulrik Samuelsson oljemålning

558267

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Landskapskomposition, signerad Ulrik Samuelsson , olja på duk, 65,5x100 cm

Färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 9

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4157019
12 500
4156860
12 000
4156844
11 500
4152741
11 000
4152578
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.