Amorin med kandelabrar

Föregående | Översikt | Nästa

558200

AMORIN med kandelabrar, 1800-talets slut, monterad på sockel i carraramarmor (massiv) med kannelyrer och rosor, mörkpatinerad och förgylld brons, total höjd ca 150 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Bruks och åldersrelaterat slitage, ytliga sprickor

Diverse

Rum 2

558200 - Amorin med kandelabrar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Amorin med kandelabrar

Budhistorik (3 bud)

4162773
5 000
4160507
4157828

1 timme 7 minuter kvar
Avslutas 2018-07-18
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.