Edgar Böckman golvvas

558182

EDGAR BÖCKMAN, golvvas, stengods, monogramsignerad, ristad randdekor, delvis glaserad, höjd ca 43 cm

Skador, lagning

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 10

Edgar Böckman golvvas

Budhistorik (8 bud)
4154963
650
4154494
600
4154494
550
4152911
500
4152800
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.