Bisonoxe av silver

558139

SILVER, bisonoxe, stämplad 830, höjd ca 4,5 cm, vikt 262 g

Slitage, möjlig skada på tjurens högra skulder

Silver

Bisonoxe av silver

Budhistorik (11 bud)
4153695
4145838
4144993
4145835
4144993
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.