Broscher 2 st snäckskalskamé

558086

BROSCHER, 2 st, varav 1 i förgyllt silver med snäckskalskamé samt fasettslipade almandingranater, resp. 18 k guld med snäckskalskamé, stämplad Riksby Guldsmedsverkstad Förening, Stockholm 1952, höjd 41 resp. 35 mm

Guld/Smycken

Broscher 2 st snäckskalskamé

Budhistorik (5 bud)
4155521
1 600
4153528
1 300
4153527
4153526
650
4146174
600

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.