Oidentifierad konstnär oljemålning

558029

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, sannolikt utfört efter ett original från den italienska renässansen, Maria och Elisabet med Jesusbarnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 158x118 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (20 bud)
4163354
5 000
4163353
4 800
4163351
4 600
4163350
4 400
4163348
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.