Karl Mårtens

557584

KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, signerad Karl Mårtens PT, färglitografi, bladmått ca 22,5x22,5 cm

Fack 5

Karl Mårtens
Budhistorik (20 bud)
4156245
4156241
4156030
4156239
4156030
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.