Joakim Allgulander Sommar

557573

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Unexpected emptiness", signerad Joakim Allgulander, 114/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm

Konst, Nutida

Fack 43

Joakim Allgulander Sommar
Budhistorik (11 bud)
4155686
1 800
4155681
1 700
4155679
1 600
4155678
4155675
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.