Pop & Rock - Torbjörn Calvero Imperiet

553901

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Imperiet", signerad Torbjörn Calvero, numrerad samt märkt 1/3 AP, 49,5x60 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
4119787
4119172
3 600
4119171
4111469
4106668
750

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.