Pop & Rock - Torbjörn Calvero Ulf Lundell

553900

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Ulf Lundell", signerad Torbjörn Calvero, numrerad samt märkt 1/3 AP, 69,5x46 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
4118025
4118011
3 800
4118009
3 600
4118007
3 400
4117017
3 200

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.