Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Föregående | Översikt | Nästa

553899

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Jerry Williams, Björn Ulvaeus, Benny Andersson och Claes af Geijerstam", pigmentprint, signerad och numrerad Torbjörn Calvero 1/3, ca 49,5x64,5 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Rum 5

553899 - Pop & Rock - Torbjörn Calvero
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Budhistorik (1 bud)

4104714
2018-06-14 19:40:02

22 timmar 14 minuter kvar
Avslutas 2018-06-21
11:26   (12:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.