Pop & Rock - Torbjörn Calvero

553899

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Jerry Williams, Björn Ulvaeus, Benny Andersson och Claes af Geijerstam", pigmentprint, signerad och numrerad Torbjörn Calvero 1/3, ca 49,5x64,5 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Rum 5

Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Budhistorik (2 bud)

4119220
4104714

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.