Mick Rock The rise of David Bowie

Föregående | Översikt | Nästa

553362

MICK ROCK (England, född 1949): "The Rise of David Bowie, 1972-1973", bok, Taschen Limited Edition, hårt omslag med 3 utvikningsblad, omslag med lins-tryck, omslutande box 31,5 x 44 cm, 310 sidor, signerad och daterad av Mick Rock och David Bowie, 2015, edition1057/1772, edition 1772+240AP, i originalemballage, ej öppnad

Pop/Rock, Diverse, Böcker/Kartor, Fotografi/fotolitteratur

553362 - Mick Rock The rise of David Bowie
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
4115365
3 600
4110777
2 600
4107544
4105046
550
4101792
500

1 timme 41 minuter kvar
Avslutas 2018-06-20
15:00   (16:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.