Mick Rock The rise of David Bowie

553362

MICK ROCK (England, född 1949): "The Rise of David Bowie, 1972-1973", bok, Taschen Limited Edition, hårt omslag med 3 utvikningsblad, omslag med lins-tryck, omslutande box 31,5 x 44 cm, 310 sidor, signerad och daterad av Mick Rock och David Bowie, 2015, edition1057/1772, edition 1772+240AP, i originalemballage, ej öppnad

Pop/Rock, Diverse, Böcker/Kartor, Fotografi/fotolitteratur

Budhistorik (8 bud)
4118004
6 200
4117998
6 000
4117993
5 600
4115365
3 600
4110777
2 600

Slutpris SEK:
6 200
564 EUR, 651 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.