Joakim Allgulander

553190

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad 28/75, giclee print, bladstorlek 50x40 cm

Fack 16

Joakim Allgulander
Budhistorik (18 bud)
4096136
1 300
4107629
4096136
4100003
4096136
950

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.