Vicke Lindstrand vas

552904

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, med slipad dekor med bågskytt, signerad Orrefors Lindstrand 1870 A4D, höjd 27, diameter vid mynning 15,5 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Vicke Lindstrand vas

Budhistorik (30 bud)
4108661
2 800
4108656
2 600
4108650
2 400
4108652
2 400
4108650

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.