Makode Linde färglitografi

552864

MAKODE LINDE (född 1983): Giraffe, signerad Makode, 44/65, färglitografi, bladmått ca 31,5x26,5 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Makode Linde färglitografi
Budhistorik (22 bud)
4105505
1 600
4105358
4103009
1 400
4105357
1 400
4103009
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.