Pop & Rock - Spelautomat

552861

SPELAUTOMAT, Rotomat - Astor, 1960-tal, Tyskland, plastlaminat, bronserad metall/lättmetall, glas, för 10, 50 pfennig samt 1, 2 eller 5 DM, ca 87,5 x 58 cm, djup 24 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, nyckel saknas

Pop/Rock, Diverse, Tema

Rum 12

Pop & Rock - Spelautomat

Budhistorik (8 bud)
4107738
950
4107737
4107735
750
4107733
600
4106333
550

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.