Erik Persson oljemålning

552856

ERIK PERSSON (1900-tal): figurscen med höns, signerad och daterad Erik Persson 1961, olja på pannå, 44x53 cm

Tavelvagn 1

Erik Persson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4106288
3 400
4103325
3 200
4103325
4106278
2 800
4103325
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.