Behnn Edvinsson oljemålning

552844

BEHNN EDVINSSON (samtida), Landskapskomposition, signerad Behnn Edvinsson, olja på duk, 140x101 cm

Rum 9

Behnn Edvinsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4105468
1 400
4104092
1 300
4096944
4104090
4096944

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.