Pop & Rock - Ed Finnell George Harrison

552633

ED FINNELL, George Harrison, signerad Ed Finnell, daterad och märkt 11.12.74 LA, 11/50, 49x39,5 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
4106793
4105115
1 700
4097794
1 600
4092069
4091183
850

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.