Pop & Rock - Hans EsseliusJimi Hendrix

552632

HANS ESSELIUS (född 1948): "House Burning Down", Jimi Hendrix, 1967 Gröna Lund Stockholm, pigment print numrerad 4/20, signerad, bildmått 50x75 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi, Tema

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
4105680
4 200
4105219
4105218
3 800
4105216
3 600
4105215
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.