Pop & Rock - Torbjörn Calvero

552630

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): David Bowie på Kungliga Tennishallen, pigmentprint, 2/25, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 2/25 1978, ca 59x79 cm

Pop/Rock, Konst, Fotografi

Pop & Rock - Torbjörn Calvero
Budhistorik (3 bud)

4097792
1 700
4091732
1 600
4090260

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.