Per-Åke Persson fotografi

552612

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Dreamfall", New York City, 2015, signerad ā tergo numrerad 1/5, fotografi, C-print, ca 70x119 cm

Ändringar/tillägg
ca 70x119 cm

Fotografi, Konst

Rum 19

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (13 bud)
4103823
6 400
4103854
6 200
4103823
6 000
4103848
5 800
4103823
5 600

Slutpris SEK:
6 400
582 EUR, 672 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.