Josef Jungwirth oljemålning

552528

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 75x95 cm

Retusch/fläck i övre del

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Josef Jungwirth oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4104011
3 200
4104010
4104009
2 800
4104007
2 600
4104006
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.