Nils Wikberg

552509

NILS WIKBERG (1907-1971): Vinterlandskap, signerad samt daterad 1952. Olja på duk 100x100 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Nils Wikberg

Budhistorik

Bud EUR

2018-06-14 kl 15:21
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
500