Tony Laroy Strandberg oljemålning

552487

TONY LAROY STRANDBERG (född 1949): Komposition, signerad Laroy, olja på duk, ca 95x80 cm

Fack 39

Budhistorik (9 bud)
4103997
700
4102034
650
4101109
600
4100690
550
4100632
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.