Öglan stolar

552417

GILLIS LUNDGREN, "Öglan", stolar, 10 st., IKEA 1900-talets slut, blå plast, märkta IKEA undertill, sitthöjd ca 45 cm

Smärre märken och slitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Öglan stolar

Budhistorik (22 bud)
4104012
2 600
4103710
2 400
4103356
4102999
4103355

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.