Orientmatta

552394

ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm

Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
4103286
7 200
4103285
6 800
4100689
5 200
4097816
5 000
4096169
4 800

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.