Frans Wilhelm Odelmark

552389

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Klosterkök", signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 70x100 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (5 bud)
4100566
4099126
4093856
950
4093853
550
4091869

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.