Rörstrand

552339

PIEDESTAL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, reliefdekor i guld, total höjd 94 cm, plattans diameter 30 cm

Smärre glasyrkrackeleringar och fläck

Keramik/Porslin, Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Rörstrand

Budhistorik (46 bud)
4102121
7 800
4102122
7 600
4102121
7 400
4102118
7 200
4102118
7 000

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.