Karin Sundbye vävnad

552332

KARIN SUNDBYE (född 1928, Norge), ''Slekten'', vävnad, monogramsignerad 'KS', 51x51 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Karin Sundbye vävnad

Budhistorik (36 bud)
4103901
4103908
3 800
4103901
3 600
4103900
3 400
4103900
3 200

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.