Geiranger oljemålning

552320

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Norge 18/1900-tal): Geiranger, signerad H Stavendal, olja på duk, ca 96x122 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Geiranger oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4100273
4086545
2 800
4086544
2 600
4086542
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.