Stolar samt karmstolar 1900-tal

552250

STOLAR, 4 st, KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, svartmålade, löstagbara sitsar i konstläder, sitthöjd 45 cm

Senare bemålning och klädsel, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Budhistorik (2 bud)

4102612
4100825

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.