Stolar i empirestil

552247

STOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets första hälft, förgyllt trä med skuren och figural dekor, randig klädsel i ulltextil, sitthöjd ca 44 cm

Den ena stolen skadad i ryggen

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stolar i empirestil
Budhistorik (12 bud)
4100912
4095881
750
4100911
750
4095881
700
4100910
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.