Fåtölj Carl Malmsten

552208

CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, ben i bok, sitthöjd ca 44 cm

slitage, klädsel med skador

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj Carl Malmsten

Budhistorik (4 bud)

4102576
450
4102574
4102573
4093874

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.