Sven Jonson Pastell

552205

SVEN JONSON (1902-1981): "Klippformationer", signerad SVEN JONSON samt otydligt daterad, pastell, ca 24x30 cm

Ändringar/tillägg
S

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sven Jonson Pastell

Budhistorik (1 bud)

4086586
2018-06-06 16:39:50
2 600

2018-06-13 kl 18:20
Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.