Vas Kina

552203

VAS, porslin, Kina, Kangxis märke, 1900-tal, dekor i famille rose av figurscener och blommor, höjd ca 45,5 cm

Brättet med smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Vas Kina

Budhistorik (7 bud)
4097248
550
4097232
500
4097247
500
4097232
450
4097246

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.