Urnor i alabaster

552157

DEKORATIONSURNOR, 1 par, 1900-tal, abaster, fyradelade, höjd ca 63 cm

Skador

Diverse

Rum 7

Urnor i alabaster

Budhistorik (26 bud)
4108613
4108558
1 900
4108612
1 800
4108558
1 700
4108611
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.