Pall

552150

PALLAR, 6st, svensk tillverkning, 1950/60-tal, sits i bok med fanér i mahogny, grålackerade ben, höjd ca 45, diameter 31 cm

Smärre repor i lackeringen

Möbler, Stolar

Hylla 8

Pall

Budhistorik (5 bud)
4101460
500
4100774
450
4100610
4097474
4089316

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.