Salongsbord Heby Slott

552118

SALONGSBORD, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd ca 77, 85x90 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Sprickor, fanérlagningar, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Salongsbord Heby Slott

Budhistorik (9 bud)
4102623
750
4102621
700
4102616
650
4102618
600
4102616
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.