Hörnskåp/-vitrin

552097

HÖRNSKÅP/-VITRIN, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny/pyramidmahogny, vitrinöverdel, underdel med dörr, flyttbara hyllplan, nyckel medföljer, höjd ca 190, 54 x 54 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Hörnskåp/-vitrin

Budhistorik

2018-06-13 kl 19:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.