Ecke Hernaeus oljemålning

552084

ECKE HERNAEUS (1917-1993): "Modell III", olja på duk, signerad Ecke Hernaeus, ca 48x64 cm

Mindre färgbortfall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ecke Hernaeus oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4102276
2 400
4102274
4102265
4102271
4102265
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.