Ecke Hernaeus oljemålning

552082

ECKE HERNAEUS (1917-1993): "Thira Santorini", olja på duk, signerad Hernaeus, daterad 87, ca 98x74 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ecke Hernaeus oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4102088
3 200
4101791
4102087
4101791
2 800
4100786
2 600

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.